Festival coşkusu Bursa'yı salladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı işbirliğiyle 58’incisi düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali 9’uncu gününde Gökhan Türkmen ve Zerrin Özer’i ağırladı. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne alan ikili, seslendirmiş olduğu şarkılarla Bursa'yı salladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen 58'inci Uluslararası Bursa Festivali tüm hızıyla devam ediyor. Ana sponsorluğunu Durmazlar Holding’in, gecenin sponsorluğunu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) yaptığı konserde önce Gökhan Türkmen ardından da Zerrin Özer sahne aldı. Türk pop müziğinin değerli ismi Gökhan Türkmen “Lafıgüzaf, Çatı katı, Aşk lazım” gibi şarkılarıyla Bursalı müzikseverleri mest etti. Sahne performansıyla seyircilere unutulmaz bir gece yaşatan Gökhan Türkmen, katılımcılardan tam not aldı. Gökhan Türkmen'in ardından sahne alan Zerrin Özer “Hani Dünya Tatlısı, İsyan, Kıyamam” gibi şarkılarıyla Bursalı hayranlarının gönüllerinde taht kurdu. Festivale damgasını vuran gecede Nuri Alço da izleyenler arasında yerini aldı.

Birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşen 58'inci Uluslararası Bursa Festivali'nin programı ise şu şekilde devam edecek;

2 Temmuz – İskender Paydaş, ‘Zamansız Şarkılar Senfonik’
3 Temmuz – Los Vivancos
4 Temmuz – Hande Yener

All Press Releases