Uluslararası Bursa Festivali 10’uncu etkinliğinde İskender Paydaş’ı ağırladı

Bursa Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından 58’incisi düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali 10’uncu etkinliğinde İskender Paydaş’ı ağırladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı işbirliğinde 58’incisi gerçekleşen Uluslararası Bursa Festivali 10’uncu etkinliğinde Besteci ve Aranjör İskender Paydaş ile Bursa halkını coşturdu. Ana sponsorluğunu Durmazlar Holding’in üstlendiği festivalin bu geceki konserinde, “Senfonik Rock” tarzında hazırlanan repertuvarın yanı sıra Özgün, Gülçin Ergül, Suat Suna gibi değerli sanatçılar da yer aldı. Konser gecesinde “Salla, Koy ver Kendini, değerli sanatçı Kayhan’ın Odalarda Işıksızım, Bir Aşk Hikâyesi, ” gibi şarkılarla seyirciyi kimi zaman coşturdu kimi zaman hüzünlendirdi. Festivale damgasını vuran konserin sonunda sanatseverler, İskender Paydaş ve ekibini dakikalarca ayakta alkışladı.

Birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleşen 58'inci Uluslararası Bursa Festivali'nin programı ise şu şekilde devam edecek;

3 Temmuz – Los Vivancos
4 Temmuz – Hande Yener

All Press Releases