A PASSAGE TO BOLLYWOOD

  • 04 July
  • 21:15
  • Kültürpark Open Air Theater
  • 28 - 38

“ARDA BOYLARI”

Rengârenk ve gösterişli kostümleri, ritmik dansları, nagmeli müzikleriyle otantik Hint kültürünü sahnelere taşıyan A Passage to Bollywood gösterisi, koreograf Ashley Lobo'nun liderliğinde, 22 genç ve yetenekli dansçıdan oluşuyor. Navdhara India Dance Theatre’ın, hem eski klasik hem de yeni Bollywood şarkıları eşliginde, dram, aksiyon, romantizm ve dansı içinde barındıran bu özel gösterisi, herşeyiyle, tam bir Bollywood geçidi!

Gösteri Mumbai'ye hareket edip hayalini takip eden genç bir köy çocugunun Mumbai'deki yolculugunu ve rüyalarındaki kadınla zamanla kurdugu iliskiyi anlatıyor. Klasik bir Bollywood sevgi ve dostluk hikayesinden yola çıkan gösteri, geleneksel Hint gelenekleri ve enerjik dans figürleri ile tasvir edilen Hindistan'ın gerçek canlılığını ve büyüsünü hayata geçiriyor.

Navdhara India Dance Theatre muhtesem gösterileri Bollywood Geçidi (A Passage To Bollywood) ile 57. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 4 Temmuz’da Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda izleyici ile buluşacak.

ALL PROGRAMS