FARKLI BİR OYUNCU

16.11.2022 14:00 / 16:00

Podyum Sanat Mahal

PAPİTO / İspanya

Yaş Grubu 4+ Dil Sössüz Süre 40 dk.

Mizah, akrobasi, sihir ve görsel komedi unsurlarını bir araya getiriyor. Bir sandıktan iki sandalye ve değişik bağlantıları olan çeşitli nesneler çıkıyor. Papito, sadece bir oyuncu olarak değil, aynı zamanda bir insan olarak da gerçek özünü bulmaya ve ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bu gösteri, her şeyi kahkahalara, alkışlara ve sevinç çığlıklarına dönüştüren saf bir enerji arayışıdır. Herkes için uygun, ışıl ışıl ve eğlenceli bir gösteri…

Yazan Edgardo - GONZALEZ

Yönetmen - Edgardo GONZALEZ

Oyuncular - Edgardo GONZALEZ

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından,  ASSITEJ Türkiye Merkezi’nin sanatsal desteği ile organize edilen 26. Uluslararası Bursa Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, 12-17 Kasım 2022 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecektir. 

Hedefi “Çocuk ve Gençlik Tiyatroları alanında, iletişim ve paylaşım temelli, uluslararası kültürel ve sanatsal bir arena oluşturmak” olarak belirlenen festivalde, daha önceki yılarda da olduğu gibi oyun gösterimlerinin yanı sıra atölyeler, değerlendirme toplantıları ve benzeri etkinlikler yer alacaktır.